Filmowani z lotu ptaka

Wraz z technologicznym rozwojem i upowszechnieniem się dronów, filmowanie z powietrza stało się popularniejsze, bardziej dostępne i jednocześnie przystępne cenowo. Filmowanie z lotu ptaka za pomocą dronów jest kilkukrotnie tańsze od realizowania ujęć z powietrza za pośrednictwem wcześniej wykorzystywanych technik lotniczych.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej wszechstronnej oraz niezwykle atrakcyjnej oferty filmowania z lotu ptaka z pokładu nowoczesnych i w pełni profesjonalnych dronów.

Filmowanie z lotu ptaka ma wiele zalet

Drony otworzyły całkowicie nowe perspektywy i możliwości przed filmowcami oraz fotografami. Filmowanie z lotu ptaka za pośrednictwem drona umożliwia realizację spektakularnych produkcji filmowych – zarówno w obrębie krótkometrażowych kampanii promocyjnych dla małych i dużych przedsiębiorstw, jak i dostosowanych dla klientów indywidualnych. Reklama i promocja firmy, produktów i usług jeszcze nigdy nie była tak prosta, a efekty satysfakcjonujące.

Dzięki filmowaniu z lotu ptaka za pomocą dronów możliwe jest uzyskanie wysokiej jakości filmów w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę, co pozwoli nam uzyskać stabilny i perfekcyjny obraz.

Gdzie sprawdzi się filmowanie z lotu ptaka?

Realizacja ujęć z powietrza sprawdzi się w bardzo wielu gałęziach gospodarki, w produkcjach reklamowych i promocyjnych, a także podczas wykonywania reportaży ślubnych i sportowych.

Dzięki dronom możliwe jest wykonywanie inspekcji technicznych trudno dostępnych obiektów, urządzeń, maszyn i konstrukcji, które na co dzień pozostają poza zasięgiem wzroku – np. rur, dachów, turbin, pomp, czy słupów energetycznych. Film realizowany za pomocą drona pozwoli na dokładne, szybkie i tanie zweryfikowanie stanu urządzeń bez angażowania podnośników, drabin oraz pracowników.

Filmowanie z lotu ptaka pozwoli uwiecznić inwestycje deweloperskie, działki przeznaczone pod zabudowę, czy kolejne etapy prac budowlanych nad nieruchomością, dzięki czemu zarówno inwestorzy, jak i klienci firm deweloperskich będą w stanie uzyskać pełniejszy i lepszy pogląd na przeprowadzane prace.

Realizowanie filmów z lotu ptaka za pomocą bezzałogowych statków powietrznych umożliwi zrealizowanie dokładniejszego i bardziej profesjonalnego reportażu z eventów i imprez sportowych, firmowych oraz okolicznościowych.

Wykorzystywanie dronów do filmowania z lotu ptaka ceremonii zaślubin oraz imprez weselnych stanowi obecnie coraz popularniejszą praktykę. Dzięki atrakcyjnym cenom oraz kompaktowym wymiarom dronów, nagrywany przez nie film z powodzeniem uzupełni oraz urozmaici reportaż ślubny.

Filmowanie z lotu ptaka – Rzeszów i Podkarpacie

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych kompleksowych usług filmowania z lotu ptaka za pomocą profesjonalnych dronów. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz kamerami, które pozwalają nam nagrywać filmy w jakości 4K i 60 kl./s. Nasi doświadczeni operatorzy zagwarantują precyzyjne ujęcia zgodne z Państwa wymaganiami. Nasze usługi świadczymy na terenie Rzeszowa oraz województwa podkarpackiego.