Filmowanie z powietrza

Filmowanie z powietrza

dronosfera logotyp
Nowa jakość filmowania z powietrza

Filmowanie z powietrza to coraz bardziej popularna forma uatrakcyjnienia filmu, strony internetowej czy wydarzenia. Na przestrzeni ostatnich lat przemysł dronowy poszedł bardzo mocno do przodu , pozwoliło to rozwinąć nowe możliwości dla przemysłu filmowego. W tym momencie aby wykonać atrakcyjne ujęcie z powietrza nie trzeba już wynajmować helikoptera, wystarczy dobry operator i sprzęt z wysokiej półki.  Nasza firma DronSfera wychodząc naprzeciw oczekiwaniu klientów, oferuje najwyższej jakości filmowanie z powietrza, które z powodzeniem może być wykorzystywane w filmach reklamowych, wszelakich spotach czy produkcjach filmowych.  Zdjęcia z lotu ptaka nie tylko są bardzo efektowne, ale oferują spojrzenie na filmowany obiekt z zupełnie innej perspektywy.

Nasza oferta dotyczą filmowania z lotu ptaka skierowane jest do bardzo szerokiej gamy odbiorców, dla mnie wymagających dysponujemy mniejszym dronem, którego koszty eksploatacji są stosunkowo niskie, więc idealnie nadają się do reportażu ślubnego, filmików reklamowych. Dla bardziej wymagających klientów filmowanie z powietrza odbywa się przy użyciu platformy w układzie heksa z podwieszonym aparatem Panasonic GH4 który zapewnia niesamowitą jakość nagrań w formacie 4K.

Filmowanie z drona, odbywa się w sposób bezpieczny, posiadamy wieloletnie doświadczenie w lataniu modelami RC, nasze umiejętności zostały potwierdzone świadectwem kwalifikacji.

 

Oferta na filmowanie z powietrza na Podkarpaciu, będzie dostosowana do Twoich potrzeb, które dokładnie przeanalizujemy i uwzględnimy w późniejszej realizacji. Nasza propozycja skierowana jest głównie do właścicieli firm, agencji reklamowych, biur nieruchomości, ale również zapraszamy do współpracy inne osoby które chcą uwiecznić jakieś wydarzenie z powietrza.

Filmowanie z powietrza to idealny sposób na prezentację budynku czy działki na sprzedaż, nic tak nie podnosi atrakcyjności oferty jak dobry film promocyjny z wykorzystaniem ujęć z powietrza, ponieważ osoba zainteresowana kupnem, będzie mogła poznać również najbliższą okolicę. Filmowanie w Rzeszowie możemy zrealizować bardzo szybko, wraz z pełną obróbką materiału, ale możemy również przygotować surowe pliki.

Dlaczego warto z nami współpracować ?
Doświadczenie

posiadamy bardzo duże doświadczenie w pilotowaniu dronów,
dzięki temu nagrywamy ciekawe i dobre ujęcia

Zadowolenie

na pierwszy miejscu stawiamy zadowolenie klienta, jeżeli jakieś ujęcie nie wyszło, powtarzamy je.


Sprzęt

do nagrań używamy najnowszego sprzętu, która zapewnia dobrą jakość nagrania.

Podejście

do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie

Dlaczego warto zdecydować się na nagranie z powietrza ?
     Nagranie z powietrza

Może dostarczyć wielu informacji odnośnie danej lokalizacji

     Ujęcia z drona

 Podnoszą atrakcyjność każdych produkcji filmowych, od krótkiego filmu reklamowego, po filmy pełnometrażowe

     Filmy z powietrza

Przyciągają wzrok widza, co jest bardzo istotne w reklamie, marketingu

dronosfera logotyp

Ul. Wieniawskiego 55 P / 6
35 – 330 Rzeszów

kontakt@dronsfera.pl
Tel:790 – 864 – 800