Panorama wirtualna

Panorama wirtualna

dronosfera logotyp
Panorama wirtualna

Nowoczesne technologie które stają się już codziennością wkroczyły również w dziedzinę marketingu i reklamy. Już nie wystarczy przygotować dobrą stronę czy wymyślić fajną kampanie reklamową aby odnieść sukces.  Teraz musimy być krok od konkurencji, zaszokować,  pozostawić w głowie odbiorcy informację którą chcemy mu przekazać. Do takich zadań idealnie nadają się drony która idealnie wpisują się w innowacyjną formę przekazu treści.

Panoramy wirtualne już na dobre zadomowiły się w biznesie i turystyce. Taka panorama daje zupełnie nowe możliwość poznawania danego biznesu, terenu czy atrakcji turystycznej. Praktycznie każda działalność z branży turystycznej posiada wirtualną panoramę, dzięki której potencjalny klient jest w stanie zapoznać się z ofertą nie wychodząc z domu. Jednak my idziemy dalej i dzięki wykorzystaniu dronów, które mogą dotrzeć wszędzie tam, gdzie nie uda się to fotografowi ze zwykłym aparatem, proponujemy panoramę wirtualną z drona. Taka panorama wirtualna z drona bardzo podnosi atrakcyjność danego Twojego biznesu. Klient ma okazję zapoznać się z Twoim biznesem z bardzo atrakcyjnej perspektywy.

 

Dzięki dronom firma DronSfera może przygotować niezapomnianą Panoramę wirtualną która jak magnes przyciąga wzrok odbiorców. Do tworzenia niezapomnianych Panoram wirtualnych wykorzystujemy nasze dwa wielowirnikowce.

Do każdego zlecenie podchodzimy inaczej, w sposób indywidualny, dokładanie badając potrzeby klienta, planujemy i wykonujemy loty, aby na końcu graficy przygotowali panoramę wirtualną.

Dlaczego warto z nami współpracować ?
Doświadczenie

Posiadamy ponad 5 letnie doświadczenie w pilotowaniu bezzałogowców

Indywidualne podejście

Do każdego zlecenie podchodzimy indywidualnie


Zadowolenie

Na pierwszymi miejscu stawiamy pełne zadowolenie klienta

Gotowa panorama

Dostajecie od nas gotową panoramę wirtualną, którą możecie wstawić na stronę internetową

Zainteresowany współpracą ?
dronosfera logotyp

Ul. Wieniawskiego 55 P / 6
35 – 330 Rzeszów

kontakt@dronsfera.pl
Tel:790 – 864 – 800