test_2018

Filmowanie dronem

dronosfera logotyp
Filmowanie dronem

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty na filmowanie dronem. Jest to doskonała forma kreacji ujęć filmowych, które ożywią wizerunek firmy, pozytywnie wpłyną na filmowe reportaże imprez okolicznościowych, czy eventów sportowych, a także mogą okazać się praktycznym rozwiązaniem w wielu innych dziedzinach i zastosowaniach. Filmowanie z drona staje się również standardem podczas przygotowywania reportaży ślubnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych bezzałogowców renomowanych firm takich jak DJI nasze usługi pozostają na bardzo wysokim poziomie o czym świadczy nasze bogate portfolio. Do realizacji głównie używamy dronów z serii Phantom oraz Inspire. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami które świadczymy w zakresie filmowania dronem

Filmowanie dronem wykorzystywane jest głównie :
     Inspekcje techniczne

Filmowanie dronem może okazać się przydatne nie tylko w reportażach ślubnych i okolicznościowych. Drony coraz częściej wykorzystywane są również do dokumentacji nieruchomości dla deweloperów lub inwestorów, a także szeroko pojętych inspekcji technicznych.

Filmowanie z drona umożliwia zweryfikowanie stanu urządzeń, konstrukcji i maszyn, które na co dzień pozostają poza zasięgiem wzroku. Drony umożliwiają sprawdzenie stanu rur, żurawi, dachów, czy nadzór nad polami uprawnymi. Istnieją dziesiątki praktycznych zastosowań dla filmów wykonywanych z pokładu bezzałogowego statku powietrznego. Do celów inspekcji używamy głównie dronów wyposażonych w kamery termowizyjne. Zastosowanie takich bezzałogówców pozwala wychwycić np gdzie mamy największe straty ciepła w budynku lub czy dana rura jest szczelna w 100%.

     Filmy z drona

Przyzwyczailiśmy się już do profesjonalnych ujęć z lotu ptaka oglądanych w TV podczas imprez, zawodów, czy turniejów sportowych. Rejestrowanie zarówno profesjonalnych, jak i amatorskich wyczynów lub eventów o charakterze sportowym doskonale uzupełni film z drona. Wysoka jakość Full HD oraz nagrywanie w 60 klatkach na sekundę pozwoli całkowicie oddać ducha rozgrywanych meczów, czy emocje towarzyszące uprawianiu sportów ekstremalnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych dronów możemy również przeprowadzić transmisję na żywo która będzie szła albo na telebim, albo do wozu transmisyjnego.

     Detektywistyka i bezpieczeństwo

Drony mogą okazać się niezwykle przydatnym narzędziem dla agencji detektywistycznych, podczas akcji poszukiwawczych, czy jako wsparcie w zapewnianiu odpowiedniego bezpieczeństwa, np. podczas imprez masowych. Jeśli chcesz kompleksowo zadbać o bezpieczeństwo i mieć wszystko na oku, warto pomyśleć o filmowaniu eventów, imprez lub akcji za pomocą drona.

    Koncerty, teledyski, relacje i transmisje na żywo filmowane z drona

Dbając o najwyższą jakość realizowanych teledysków lub chcąc profesjonalnie zarejestrować koncerty, a także dokonać transmisji na żywo, warto skorzystać z pomocy bezzałogowego statku powietrznego. Filmowanie dronem to idealny sposób na nagrywanie eventów rozrywkowych. Zapewniamy jakość 4K – Atrakcyjne ceny, wysoka jakość nagrań, doświadczenie

    Filmowanie dronem – postaw na profesjonalne usługi

Oferujemy Państwu wyłącznie najlepszy sprzęt, który zapewni najwyższą jakość realizowanego filmu. Dysponujemy dwoma czołowymi dronami – Phantomem 3 Professional oraz DJI S900 z GH4. Jesteśmy doświadczonymi operatorami dronów, dzięki czemu każda relacja z powietrza będzie spełniać Państwa wymagania oraz oczekiwania. Nasze ujęcia są perfekcyjne, a wysokiej klasy kamery pozwalają nam nagrywać obraz w jakości 4K i 60 kl./s. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, które świadczymy na terenie Rzeszowa oraz Podkarpacia. Poznaj znane Ci miejsca na nowo, zobacz, jak prezentują się z lotu ptaka.

Dlaczego warto z nami współpracować ?

Od ponad dwóch lat zajmujemy się filmowaniem, nie tylko z drona, ale i również kamerami naziemnymi. Zdobyte przez ten czas doświadczenie jest dla nas bardzo cenne. Pracowaliśmy z wieloma ekipami filmowymi, co pozwoliło nam nabrać doświadczenia. Umiejętności jakie zdobyliśmy- przekładamy na filmowanie dronem. Bez problemu odnajdujemy się na planie filmowym, potrafimy dopasować się do założonego scenariusza, lub ułożyć go we własnym zakresie. Powierzone nam zlecenia wykonujemy według wskazówek klienta, jednak jak jest taka potrzeba potrafimy we własnym zakresie stworzyć kreatywne ujęcia. Do filmowanie z powietrza, używamy głównie dronów marki DJI, w szczególności cenimy sobie jakość Dji Inspire z kamerą x5. Mamy do dyspozycji 3 wymienne wysokiej klasy obiektywy  Olympusa 15mm, 25mm, 45mm. Długości obiektywów odpowiadają 30mm 50 mm oraz 90mm w systemie FF.  Uwielbiamy stosować właśnie tej najdłuszy biektyw który jest ostry jak brzytwa, daje piękny boken oraz zapewnia niesamowitą perspektywę, niedostępną dla tańszych dronów typu Phantom.

Doświadczenie

posiadamy bardzo duże doświadczenie w pilotowaniu dronów,
dzięki temu nagrywamy ciekawe i dobre ujęcia

Zadowolenie

na pierwszy miejscu stawiamy zadowolenie klienta, jeżeli jakieś ujęcie nie wyszło, powtarzamy je.


Sprzęt

do nagrań używamy najnowszego sprzętu, która zapewnia dobrą jakość nagrania.

Podejście

do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie

dronosfera logotyp

Ul. Wieniawskiego 55 P / 6
35 – 330 Rzeszów

kontakt@dronsfera.pl
Tel:790 – 864 – 800