Filmowanie ślubów z drona

Filmowanie ślubów z drona

dronosfera logotyp
Filmowanie ślubów z drona

Dla większość z nas ślub to bardzo ważne wydarzenie, może jedno z najważniejszych i najpiękniejszych w życiu. Przygotowania do ślubu zabierają nam mnóstwo czasu i pochłaniają pokłady energii.  Chyba każdy kto przygotowuje się do ślubu chce w jakiś sposób udokumentować to jakże ważne wydarzenie. Dzisiejsza technika fotografii oferuje możliwość uwiecznienia tych wspaniałych chwil na praktycznie dowolnym nośniku.  Doskonale wiemy i rozumiemy jak ważny jest dobór odpowiedniego fotografa czy operatora kamery, który uwieczni dla nas te niezapomniane chwile.

DronSfera wychodzi naprzeciw wszystkim którzy oczekują czegoś więcej od fotografii ślubnej.  Oferujemy wspaniałe i niezapomniane fotografie ślubne wykonywane z powietrza przez nasze drony.  Zdjęcia ślubne z powietrza gwarantują niesamowitą i niezapomnianą perspektywę której nie da się osiągnąć w żaden inny sposób.  Do fotografii ślubnej używamy głównie naszego największego drona z aparatem GH4 który oferuje niesamowitą jakość fotografii, którą na pewno doceni Para Młoda oraz ich goście.

W naszej ofercie znajduje się również nagrywanie ślubów z powietrza, co dodatkowo może wzbogacić film ślubny. Możemy nagrać dla Was kilkanaście ujęć które potem będą zmontowane wraz z głównym filmem, ale proponujemy również usługę kompleksową, czyli nagrywanie wraz z pełną obróbką, dzięki której powstanie piękny i niezapomniany film ślubny z drona. Do nagrywania ujęć z powietrza używanym jednego z dwóch naszych dronów, wszystko w zależności od Waszych wymagań.

 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem. Najpierw poznajemy Twoje potrzeby i Twoją wizję, a potem przedstawiamy ofertę, podczas realizacji zdjęć czy filmów dbamy o bezpieczeństwo oraz angażujemy 100% swoich umiejętności. Działamy na terenie Rzeszowa, Podkarpacie oraz całej Polski.

Dlaczego warto podjąć współpracę z naszą firmą
w zakresie filmowanie ślubów ?
Doświadczenie

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w pilotowaniu dronów,
a to podstawa udanych ujęć filmowych z powietrza

Filmy na topie

film nagrany z perspektywy drona zawsze robi duże wrażenie


Alternatywa dla filmu

Ujęcia z powietrza mogą być idealnymi przebitkami całego filmu ślubnego

Najwyższa jakość

Używamy najnowocześniejszego sprzętu, który zapewnia wysoką jakość

Zainteresowany wspólpracą?
dronosfera logotyp

Ul. Wieniawskiego 55 P / 6
35 – 330 Rzeszów

kontakt@dronsfera.pl
Tel:790 – 864 – 800