Spacer wirtualny

Spacer wirtualny

dronosfera logotyp

Spacer wirtualny

Postęp technologiczny jest nieunikniony, jeszcze kilka lat temu nie wyobrażaliśmy sobie, że siedząc przed ekranem komputera będziemy w stanie zwiedzić wirtualnie wierzę Eifla czy chociażby Pałac Kultury w Warszawie. Technologia która rozwinęła się w przeciągu kilku lat pozwala bez problemu zrobić spacer wirtualny praktycznie każdej lokalizacji. Do niedawna mogliśmy się opierać tylko i wyłącznie na kamerach naziemnych, jednak od pewnego czasu bardzo mocno rozwijają się drony dzięki którym powstają niesamowite spacery wirtualne z drona. Dzięki wykorzystaniu bezzałogowców bez problemu możemy pokazać znacznie większą perspektywę wirtualnego spaceru.

Wystarczy przez chwilę pomyśleć jak dużo można przekazać potencjalnemu klientowi prezentują nieszablonowo swój biznes. Do takich celów sprawdzają się filmy z powietrza, zdjęcia czy panoramy wirtualne, a to wszystko dzięki pokazaniu się z innej perspektywy. Jednak nic tak nie wyróżni Twojego biznesu jak wirtualny spacer nagrany z powietrza. Tego typu usługa skierowana jest przede wszystkich dla właścicieli ośrodków wypoczynkowych, domów weselnych ale nie tylko. Wirtualny spacer z drona będzie idealną reklamą praktycznie każdego biznesu, w końcu odpowiednia reklama dźwignią handlu.

Każde zlecenie jest przez nas dokładnie analizowane, omawiane z klientem, potem jednym z naszych dronów wykonujemy wiele serii zdjęć z powietrza, tak aby potem graficy mogli poskładać je w niezapomnianą panoramę lub spacer wirtualny.

Dlaczego warto zdecydować się na nagranie z powietrza ?
     Doświadczenie

Mamy ponadprzeciętne doświadczenie w pilotowaniu wielowirnikowców

     Zadowolenie

Dbamy o pełne zadowolenie klienta

     Łatwa publikacja

Oddajemy gotowy wirtualny spacer, który możesz od razu publikować na swojej stronie internetowej.

dronosfera logotyp

Ul. Wieniawskiego 55 P / 6
35 – 330 Rzeszów

kontakt@dronsfera.pl
Tel:790 – 864 – 800